سوشیال مدیا مارکتینگ را با سئو مسترز حرفه ای پیش ببرید.مدیریت پیج و شبکه های اجتماعی تخصص ماست

Baner1

تولید محتوای اصولی برای شبکه های اجتماعی

برای پیج اینستاگرام و تلگرام شما محتوای حرفه ای ایجاد میکنیم

افزایش بازخورد و فروش از پیج های تجاری

با شناسایی کاربران و هدف های کسب و کار فروش را بالا ببرید

افزایش مخاطب واقعی در اینستاگرام و تلگرام

با تدوین برنامه فعالیتی پیج اینستاگرام و تلگرام فالوور واقعی جذب کنید

ارائه خدمات با قیمت مناسب

با انتخاب پکیج های حرفه ای ما با بودجه داخلی شرکت خود اقدام به سادگی به صفحه اول گوگل خواهید رسید.

تضمین بازگشت هزینه

ما این تضمین را به شما می دهیم که خدمات ارائه شده در زمان مقرر شده به نتیجه برسد در غیر اینصورت هزینه فاز مربوطه را عودت خواهیم داد.

پشتیبانی و حفظ جایگاه

برخی از شرکت ها از پشتیبانی وب سایت شما پس از بهینه سازی امتناع میکنند ولی شرکت ما شما را تنها نخواهد گذاشت.

 • SMM2 5.000.000/T ماهانه
  • طراحی تم
  • 20 پست در ماه
  • 40 استوری در ماه
  • طراحی هایلایت و بایو
  • مدیریت پست
  • مدیریت هشتگ
  • زمان بندی انتشار
  • تقویم محتوایی
  • اتصال پیج به فیس بوک
  • تنظیمات امنیتی پیج
  • 1 تبلیغ میکرو بلاگری در ماه
 • خرید و سفارش آنلاین
 • SMM3 7.500.000/T ماهانه
  • طراحی تم
  • 30 پست در ماه
  • 60 استوری در ماه
  • طراحی هایلایت و بایو
  • مدیریت پست
  • مدیریت هشتگ
  • زمان بندی انتشار
  • تقویم محتوایی
  • اتصال پیج به فیس بوک
  • تنظیمات امنیتی پیج
  • 1 تبلیغ میکرو بلاگر در ماه
 • خرید و سفارش آنلاین

خدمات مدیریت شبکه های اجتماعی و سوشال نتورک و مدیا مارکتینگ چیست؟

خدمات مدیریت شبکه های اجتماعی و سوشیال نتورک و مدیا مارکتینگ چیست؟

 

درباره بازاریابی شبکه های اجتماعی یا سوشال مدیا مارکتینگ SOCIAL MEDIA MARKETING - SMM

بدون شک میتوان گفت که روی کار آمدن شبکه های اجتماعی و تبدیل شدن فیس بوک و اینستاگرام و پیام رسان تلگرام به عنوان سومین کشور پر جمعیت جهان و استقبال بی نظیر از شبکه های اجتماعی نظیر فیس بوک ، توییتر، لینکدین ، یوتیوب ، اینستاگرام ، پینترست ، و دیگر شبکه های اجتماعی نظر بازاریابان و همچنین استراتژی های بازایابی آنلاین را تغییر داده است.

به مجموعه وب سایت هایی که کاربران در آن اقدام به اشتراک گذاری لحظات زندگی خود میکنند را Social Network میگویند.

تعریف ویکی پدیا

Social media marketing is the use of social media platforms and websites to promote a product or service. Although the terms e-marketing and digital marketing are still dominant in academia, social media marketing is becoming more popular for both practitioners and researchers. Most social media platforms have built-in data analytics tools, which enable companies to track the progress, success, and engagement of ad campaigns. Companies address a range of stakeholders through social media marketing, including current and potential customers, current and potential employees, journalists, bloggers, and the general public. On a strategic level, social media marketing includes the management of a marketing campaign, governance, setting the scope (e.g. more active or passive use) and the establishment of a firm's desired social media "culture" and "tone." ( wikipedia )

برخی از SOCIAL NETWORK معروف دنیا :

 • فیس بوک
 • توییتر
 • گوگل پلاس
 • اینستاگرام
 • لینکدین
 • اینستاگرام
 • تلگرام
 • واتس آپ
 • کلوب
 • بلاگر
 • و...
  پس در شرایط حال از دست دادن این بازار جهانی به ضرر صاحبان کسب و کار است و بازاریابی شبکه های اجتماعی Social Media Marketing جدیدترین و قدرتمند ترین نوع بازاریابی امروزی است . برای یک تبلیغات اینترنتی خوب و بازاریابی اینترنتی و بازاریابی شبکه های اجتماعی هدفمند حتما باید مکملی از همه آنها را درست کرد و به دقت دنبال کرد.


هر کدام از این شبکه های اجتماعی نیاز به تخصص خاص خودشان برای بازاریابی اینترنتی دارند و نمیتوان همه اینها را یک نوع از تبلیغات دانست. تیم سئو مسترز با مدیریت مشتریان بسیار در بخش سوشال مدیا مارکتینگ و تلفیق کردن این بخش با سئو در قالب سئو سوشال آماده خدمت رسانی به شما علاقمندان برای ورود به عرصه بازاریابی سوشال مدیا است.

 

خدمات سوشال مدیا مارکتینگ یا مدیریت شبکه های اجتماعی سئو مسترز چیست؟

در تعریف این که خدمات سوشال مدیا مارکتینگ چیست ؟ میتوان به این شکل تعریف نمود که :به مجموعه فعالیت هایی بازاریابی که در بستر شبکه های اجتماعی رخ میدهد و باعث میشود که : مخاطب حقیقی فرد افزایش یابد ، مخاطب فیزیکی و برندیگ فرد افزایش یابد ، محتوای او به عنوان یک محتوای ویروسی در منطقه کشور و دنیا دیده شود و یا این که فروش حقیقی خدمات فرد در بسترهای دیجیتالی با استفاده از تبلیغات و معرفی از طریق اینفلوئنسرهای صورت گیرد به طور کلی بازاریابی در شبکه های اجتماعی و بازاریاب SOCIAL NETWORK -  SOCIAL MEDIA MARKETING , SMM گفته میشود .

بنا به سبک کاری هر پیج و کانال میتوان خدمات و نحوه معرفی خدمات متفاوتی ارائه داد به عنوان مثال نمی توان یک پیج در خصوص رستوران فعالیت مینماید را با یک پیج در حوزه زیورآلات در حال فعالیت است را با یک سبک سوشالی پیش برد.

از خدماتی که میتوان در مدیریت شبکه های اجتماعی و بازاریابی در آن ارائه داد میتوان به عکاسی حرفه ای ، ایده پردازی ، تولید محتوای اصولی ، تبلیغات موثر و اسپانسرشیپ شبکه های اجتماعی خاص مثل اینستاگرام اشاره کرد. توضیحات کپشن یا به اصلاح متن نویسی پایین تصاویر و اصول استفاده از هشتگ ها نیز میتواند باعث وایرال شدن و معرفی بهتر کسب و کار در فضالی SOCIAL NETWORKS گردد که هر کدام از آنها را میتوانید به طور تخصصی در ارائه خدمات SOCIAL MEDIA MARKETING SERVICES - SMM - SMO سئو مسترز که لینک آن در زیر آماده است مشاهده نمایید.

 

تولید محتوا و مدیریت شبکه اجتماعی اینستاگرام Instagram

یکی از نیامندی کاربران کنونی در ایران فرد یا شرکتی است که بتواند شبکه اجتماعی را برای آنها مدیریت نماید و وظیفه تولید محتواهای اصولی برای این شبکه اجتماعی را عهده دار شود . شرکت سئو مسترز اکنون با کادری مجرب و متخصص خود قادر است مدیریت شبکه اجتماعی اینستاگرام شرکتت ها و کسب و کارهای کوچک را پذیرا باشد.

مدیریت اینستاگرام:در بسته مدیریت و بازاریابی اپلیکیشن اینستاگرام گروه ما با برنامه ریزی و به کارگیری ترفندهای کاربردی برای خدمات شما در صفحه اینستاگرام شرایط فوق العاده ای را مهیا کرده اند. در تعریف شبکه های اجتماعی می توان می گفت سرویس های مبتنی بر وب هستند که کاربرانش را قادر می سازد محتویات موردنظرشان را با دیگران به اشتراک بگذارند. یکی از ایده های استفاده از این شبکه ها که کاربران زیادی از جمله صاحبان کسب و کار را مشتاق به استفاده از آن کرده است بازاریابی دیحیتالی به وسیله آنها است که امروزه هم در ایران و هم در سراسر جهان بسیار پر رونق است.

اینستاگرام اکنون بیش از 800 میلیون کاربر فعال دارد و از برنامه های کاربردی برتر در دنیا است. تاکنون گروه ما تجربه های موفقی در زمینه برند سازی محصولات و خدمات در این شبکه های اجتماعی داشته است که نشان دهنده ظرفیت بالای شبکه ی اجتماعی اینستاگرام در ایران است. سئو مسترز علاوه بر به کارگیری ترفند های مختلف برای معرفی شما در این شبکه برخی خدمات نظیر سیستم جدب فالوئر , برنامه ریزی برای ارسال پست ها تولید و بارگذاری پست های مرتبط در مناسبت های مختلف, طراحی پوسترهای مناسبتی, حذف پیام های اسپم, پاسخگویی به نظرات در هر پست, طراحی کمپین برای جذب بیشتر فالوئر ها, طراحی اینفوگرافیک و دیگر موارد که به صورت ماهیانه گزارش آن را دریافت خواهید نمود.

با تیم سئو مسترز به یک اینفلوئنسر اینستاگرام تبدیل گردید .

مستر سئو | اینفلوئنسر سئو در اینستاگرام
مستر سئو | اینفلوئنسر سئو در اینستاگرام

اینفلوئنسر مارکتینگ چیست؟ افراد صاحب نفود چه کسانی هستند؟ کجا باید آنها را پیدا کنیم؟ در این مقاله سعی داریم شما را با روشی جذاب در بازاریابی و برندینگ آشنا کنیم و سپس در مفالات بعدی نمونه های عملی و راهکارهای اجرایی برای بهره مندی از این شیوه نوین بازاریابی را به شما ارائه می کنیم.

بازاریابی افراد تاثیرگذار (INFLUENCER MARKETING) چیست؟

بازاریابی افراد تاثیرگذار (Influencers) به معنای بازاریابی محصولات و خدمات توسط آن دسته از افرادی است که بر عموم مردم نفوذ دارند، مانند مشاهیر،چهره های محبوب جامعه، هنرمندان، ورزشکاران و … همه کسانیکه هوادارانی برای خود دارند.

اینفلوئنسر مارکتینگ برخلاف بازاریابی به معنای عام و معمول است و مصرف‌کنندگان (مخاطبان) را به طور مستقیم هدف تبلیغات قرار نمی دهد. در واقع به واسطه نفوذ افراد تاثیرگذار در جامعه، شرکتها می توانند محصول یا خدمات خود را به بازار بشناسانند. اینفلوئنسر مارکتینگ اثری مشابه بازاریابی دهان به دهان دارد، با این تفاوت که مستلزم معرفی مستقیم نیست و معمولا به صورت توصیه ای و غیرمستقیم انجام می شود که تاثیرگذاری به مراتب بیشتری از روشهای معمول دارد.

چگونه می‌توان صاحبان نفوذ (INFLUENCERS) را پیدا کرد؟

این نفوذ ممکن است در هر کسی وجود داشته باشد و لزوماً فرد صاحب نفوذ یکی از مشاهیر نیست. هر چند برای بازاریابی کالاها اغلب از مشاهیر استفاده می‌شود، زیرا در نظر عموم مردم بسیار قابل احترام و به علاوه بسیار در معرض دیدند. در واقع وقتی فردی مشهور از محصولی استفاده می‌کند، با احترامی که نزد مردم دارد، مهر تأییدی بر کیفیت آن محصول میزند.

در سالهای اخیر بلاگرها، اینستاگرامرها و نویسندگان فضای مجازی نیز به دسته افراد تاثیرگذار پیوستند، چون قابل اعتمادند و از وفاداری مخاطبانشان برخوردارند. وقتی یک بلاگر محصولی را معرفی می‌کند، تأثیرش از تبلیغات به شکل سنتی بسیار بیشتر است. شرکت ها می‌توانند با بهره‌گیری از افراد صاحب نفوذ از بدبینی و سوءظن حاصل از پیام‌های تبلیغاتی مستقیم و به قول معروف گل‌درشت مصون بمانند. برای پیدا کردن آنها کافیست چرخی در شبکه های اجتماعی بزنید اما ارتباط با آنها کار آسانی نیست.

 

برخی از خدماتی که در مدیریت و تولید محتوای شبکه های اجتماعی اینستاگرام توسط تیم سئو مسترز صورت میپذیرد :

تولید محتوا و مدیریت شبکه اجتماعی اینستاگرام
 

تولید محتوای اصولی برای این شبکه اجتماعی با توجه به خدمات و محصولات شرکت های کوچک و بزرگ

افزایش فالور واقعی در شبکه اجتماعی اینستاگرام 

امکان ارسال دایرکت و تشکر از افرادی که شما را فالو نموده اند و همچنین دعوت آنها به تماس با بخش پشتیبانی و پاسخگویی شرکت ها

مدیریت تگ های تعریف شده در مجموعه در خصوص برتر نمودن و top trend کردن آن هشتگ بین دیگر هشتگ های موجود در اینستاگرام

بهره مندی از لوکال مجموعه و تبدیل نمودن آن به عنوان لوکیشن در شبکه اجتماعی اینستاگرام

افزایش لایک و کامنت پست های شرکت و افزایش نسبی engagement پست ها و افزایش درصد مشارکت افراد.

استفاده از استوری ها و توضیحات کامل در خصوص گردش کار افراد در شبکه های اجتماعی

سعی بر آن است تا با پیدا کردن کاربران در ساعات اوج همکاری با پیج بیشترین بازخورد را در پیج اینستاگرام کسب نمود.

به کارگیری راه‌های خلاقانه که باعث مراجعه‌ی مخاطب از شبکه‌های اجتماعی به سایت کسب‌و‌کار شما شود

افزایش اعضا و فالورهای در اینستاگرام

شناسایی بهترین زمان‌بندی برای ارسال پست‌های مربوطه و ایجاد مؤثرترین تقویم زمان‌بندی در این مورد

ایجاد سازگاری لحن و موضوع در پست‌های اینستاگرام شما

ایجاد محتوایی که باعث جذب مخاطب شود

استفاده از فنون پیشرفته و نرم‌افزارهای تخصصی برای آنالیز صفحات اینستاگرام از جنبه‌ی بازخورد و تأثیر بر مخاطبان و اصلاح و بهبود صفحات مذکور بر طبق علائق و نظرات مشتریان و مخاطبانتان

 

هزینه و قیمت مدیریت و تولید محتوای اصولی برای شبکه اجتماعی اینستاگرام چقدر است ؟

سئو مسترز در خدمات جدید مدیریت شبکه های اجتماعی خود فعالیت بهینه سازی و مدیریت و تولید شبکه اجتماعی اینستاگرام را با تعرفه های موجود در لیست قیمت بالا انجام خواهد داد.

 قیمت مدیریت شبکه اجتماعی اینستاگرام - هزینه تولید محتوا شبکه اینستاگرام - تولید محتوای شبکه اجتماعی اینستاگرام - مدیریت شبکه اجتماعی اینستاگرام

 

تولید محتوا و مدیریت کانال و شبکه اجتماعی تلگرام

در یک دهه اخیر در ایران شاهد روند رو به رشد استفاده از گوشی های همراه بوده ایم و به چشم دیدیم که طریقه پیام رسانی افراد در طی این یک دهه از سیستم های پیامکی و ایمیلی به سیستم های پیام رسان موبایلی رسیده است . در همین بین نرم افزارهای اطلاع رسان و پیام رسان و یا به قول معروف شبکه های اجتماعی رشد چشم گیری در کشو ما ایران داشته است . از این بین نمی توان فعالیت های اقتصادی را در این شبکه های اجتماعی نادیده گرفت طوری قطعا بین 2 نوع کسب و کار که هر دو برای جذب مخاطب و فروش بهتر تلاش میکنند موفقیت در این شبکه های اجتماعی میتواند گوی سبقت را برباید . تولید اصولی و مدیریت هدفمند و اصولی این شبکه اجتماعی و پیام رسان تلگرام نیز میتواند گام و جهش بلندی در این خصوص باشد.

تیم سئو مسترز با کادری مجرب و متخصص خود در ایران با خدماتی جدید مدیریت و تولید محتوای شبکه اجتماعی تلگرام را برای آن دسته از افرادی که تایم کافی و تخصص لازم برای مدیریت این نوع کانال های اجتماعی را ندارد انجام خواهد داد . با مدیریت کانال تلگرام خود توسط تیم متخصص تلگرام خیالتان از افزایش فالور و برای همیشه available بودن در این پیام رسان ها راحت خواهد بود و مخاطب همیشگی خود را به علت کم کاری و آپدیت نبودن کانال تلگرامی خود از دست نخواهید داد .

تولید و مدیریت کانال و شبکه اجتماعی تلگرام Telegram
تولید و مدیریت کانال و شبکه اجتماعی تلگرام Telegram

اگر چه در سایت رسمی تلگرام این مطلب وجود دارد که این برنامه یک برنامه تجاری نیست اما امروزه در ایران استفاده های مختلف و موفقی در زمینه بازاریابی از این برنامه کاربری می شود. و بیشترین کاریران تلگرام در ایران وجود دارد. پس بستر مناسبی وجود دارد که خودتان را به مخاطبان معرفی کرده و در نهایت آنها را مشتریان خود بدانید. ما با ترفند های گوناگون محصول و خدمات شما را به مخاطبانتان معرفی می کنیم. خدمات ما در بسته تلگرام ابتدا با تحلیل رقبای شما آغاز می شود سپس استراتژی مد نظر خود را تدوین کرده و برای پست ها برنامه ریزی های لازم را انجام می دهیم. تیم تولید محتوای سئو مسترز سوشال محتوای مورد نظر شما را در قالب مناسب پست خواهند کرد. همچنین به مناسبت های مختلف از تولید محتوای مناسبتی استفاده خواهد شد. برای تبیلغ در دیگر صفحات از مشاوره ی ما بهره مند خواهید شد. در این بسته امکان تبادل با دیگر کانال ها نیز فراهم خواهد بود و گزارش دهی ماهیانه در اختیار شما قرار خواهد گرفت:

 قیمت مدیریت شبکه اجتماعی تلگرام  - هزینه تولید محتوا شبکه تلگرام - تولید محتوای شبکه اجتماعی تلگرام - مدیریت شبکه اجتماعی تلگرام 

برخی از ویژگی های مدیریت و تولید محتوای شبکه اجتماعی تلگرام توسط تیم سئو مسترز:

 

 • برنامه ریزی و زمانبندی برای ارسال پست ها
 • طراحی قالب منحصر به فرد برای پست ها
 • تولید محتوا به مناسبت های مختلف
 • بارگذاری پست ها
 • تبادل و تبلیغ در سایر کانال ها
 • گزارش

 

 

مشاهده تعرفه های بهبود سایت در گوگل

همین امروز پکیج بهینه سازی خود را انتخاب نمایید و تجارت آنلاین خود را شروع کنید

شماره تماس

021-28427437

ایمیل SEO Masters

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

مشاوره در واتس آپ

09374660060