آیا در امر استخدام سئو کار مشکل دارید؟

اگر وب سایت شما نیاز به فردی کاربلد دارد و شما زمان زیادی را بابت بررسی رزومه های متخصصین صرف می کنید کافیست راه حل این مشکل را به ما بسپارید.

آیا توان آموزش نیروی سئو کار را ندارید ؟

همواره برای تبدیل کردن یک فرد کارآموز سئو به یک SEO EXPERT زمان و هزینه زیادی بابت آموزش لازم است که ما با این کار را برای شما به راحتی حل کرده ایم.

ایا هزینه استخدام سئو حضوری بالاست ؟

استخدام یک فرد به صورت حضوری در صورتی که برنامه ای برای روند سئو نداشته باشید می تواند هزینه و زمان شما را هدر بدهد و بهترین پیشنهاد استخدام دورکاریست.

مزایای استخدام کارشناس سئو به صورت دورکاری ؟ما به فکر هزینه و زمان شما در امر سئو هستیم

استخدام کارشناس سئو دور کاری | متخصص SEO به صورت غیر حضوری

صرفه جویی در امر استخدام نیرو متخصص

در کمتر از 24 ساعت نیروی SEO شما آماده است

استفاده از نیروهای آموزش دیده و حرفه ای

دیگر نیاز به آموزش مباحث سئو به نیرو ها نخواهید بود

مقرون به صرفه بودن نیروی دور کار

شما با حداقل هزینه نیروی متخصص سئو را استخدام می نمایید

seo masters portfolio

درباره SEO Masters بیشتر بدانید.

تیم بهینه سازی وب سایت SEO Masters فعالیت تحقیقاتی و خدمات سئو حرفه ای و تخصصی - Search Engine Optimization خود را از سال 2005 و فعالیت اجرایی و  خدمات SEO وب سایت را از سال 2007 در ایران آغاز نمود .

آشنایی با SEO MASTERS

چند نیرو به جای یک نیرو

سئو امری چند نفره است و ما با پکیج های دورکاری خود به جای یک نفر نیرو چند نفر نیروی متخصص سئو دورکار را در اختیار شما می گذاریم که مقرون به صرفه است.

کارایی بالاتر از یک نفر

ما با تقسیم وظایف خدمات سئو بین کارشناسان SEO دور کار بالاترین کیفیت را در جهت رشد وب سایت شما فراهم خواهیم نمود و در همه حال آن ها را آنالیز می کنیم.

ارائه گزارشات هفتگی و ماهانه

با تعریف پروژه شما برای سئو کاران دورکار در بخش های مختلف مورد نیاز سئو در ابزارهای مختلف به شما گزارش عملکرد و KPI عملکرد پروژه ارائه خواهیم نمود.

استخدام سئو کار به صورت غیر حضوری

استخدام فوری متخصص سئو به صورت دورکاری
استخدام کارشناس seo دورکار

 

 

خدمات ویژه تیم SEO Masters

خرید ابزار سئوبالا بردن سئو سایت در گوگلسئو تخصصی سایتلیست قیمت سئوآموزش تخصصی سئومشاوره سئو

چرا باید از کارشناس سئو دور کار استفاده کنیم ؟

همواره در کسب و کارهای مختلفی که اقدام به راه اندازی وب سایت برای کسب و کار خود می نمایند معضل استخدام با مشکلات و موانع خود مواجه است. یکی از این موانع را می توان عدم شناسایی نیاز های کارفرما و زبان مشترک بین نیروی متخصص و شرکت مربوطه دانست. بهتر است که به جای استخدام نیروی ثابت در سازمان که خود شامل هزینه های جانبی هزینه های جاری درون سازمانی می شود با استخدام نیروی متخصص سئو به صورت غیر حضوری این مشکل را برای همیشه بر طرف نمود و به دیگر مسائل شرکت پرداخت.

استخدام کارشناس SEO به صورت غیر حضوری چه مزایایی دارد ؟

استفاده از نیرو های حرفه ای و متخصص در امر سئو بخشی مهم در هر سازمان است زیرا علاوه بر این که فروش و ورودی وب سایت های مجموعه به آن وابسته است و می تواند باعث رونق شود استفاده نادرست از این نیرو ها می تواند باعث تعطیلی کسب و کار و هم چنین ضررهای مالی و زمانی گردد. لذا می توان استفاده از نیروهای متخصص بهینه سازی وب سایت به صورت غیر حضوری را در موارد زیر دسته بندی کرد :

  • عدم نیاز به حضور فیزیکی فرد در شرکت
  • هزینه های مقرون به صرفه تر از استخدام یک نیروی حضوری
  • عدم نیاز به فراهم سازی فضا و هزینه های جاری برای نیرو
  • عدم نیاز به اموزش های جدید علم سئو به افزاد
  • گزارش گیری منظم از روند پروزه های سئو شخص دور کار
  • اختصاص چند نیروی به جای یک نیرو برای پروژه سئو
  • مانیتور و انالیز کردن خدمات تیم سئو دورکار

حقوق یک فرد سئو کار نسبت به یک فرد دورکار سئو

تجربه ثابت کرده است که شما برای یک فرد متخصص سئو به صورت حضوری باید حقوق ماهانه 4 تا 5 میلیون تومان در نظر بگیرید و حداقل اگر این افراد به همه موارد سئو آشنا داشته باشند باید 20 تا 30 درصد افزایش حقوق و مزایا برای این افراد در نظر بگیرید ولی با استخدام سئو کار به صورت غیر حضوری و دورکاری سئو مسترز شما بیش از یک نیرو را با همان کیفیت و سطح دانش در اختیار خواهید گرفت که این افراد توسط تیم سئو مسترز مدیریت شده و دانش خود را با توجه به موضوعات جدیدی که در علم سئو بروز رسانی می شود آپدیت خواهد شد. استخدام متخصص SEO به صورت دور کار نیاز به این ندارد که حتما در شهر تهران و لوکیشن شرکت شما باشد و می تواند از سرتاسر ایران باشد و این افراد با مسیر راهی که سئو مسترز برای شما تدوین می کنند به بهینه سازی وب سایت شما خواهند پرداخت.

مشاهده تعرفه های بهبود سایت در گوگل

همین امروز پکیج بهینه سازی خود را انتخاب نمایید و تجارت آنلاین خود را شروع کنید

شماره تماس

09112441865

ایمیل SEO Masters

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

واتساپ تلگرام

09112441865