seo masters portfolio

درباره SEO Masters بیشتر بدانید.

تیم بهینه سازی وب سایت SEO Masters فعالیت تحقیقاتی و خدمات سئو حرفه ای و تخصصی - Search Engine Optimization خود را از سال 2005 و فعالیت اجرایی و  خدمات SEO وب سایت را از سال 2007 در ایران آغاز نمود .

آشنایی با SEO MASTERS

بالا بردن رتبه سایت در سرچ گوگل | افزایش بازدید در صفحه اول گوگل

19 نکته اصلی ثبت و افزایش و بالا بردن سئو سایت در موتور جستجوگر گوگل

 


بهبود و بالا بردن رتبه سایت در سرچ گوگل | افزایش بازدید در صفحه اول گوگل

 

خدمات ویژه تیم SEO Masters

سئو چیست؟بهترین شرکت سئو در کرجسئو در تهرانلیست خدمات سئودوره سئوکارشناس سئو سایت

با رشد کسب و کارهای آنلاین و دیجیتالی شدن کسب و کار های سنتی در ایران شاهد استفاده این مسئله هستیم که تنها کسب و کار هایی میتوانند بهترین فروش را در بین رقبای خود داشته باشند که وب سایت آنها در صفحه اول گوگل ثبت شده باشد و با سرچ کردن مشتریان در صفحه نخست گوگل بتوانند به آنها خدمات مناسب را ارائه دهند پس می توان گفت کلیدی ترین نکته در خصوص موفقیت و افزایش فروش کسب و کار اینترنتی و استارت آپ ها بالا بردن ریت سایت در گوگل و بعد از آن بهبود رتبه سایت در موتور سرچ گوگل و در نهایت بالا نگه داشتن سایت در Google است.


همواره کارفرمایان این سوال را در ذهن خود دارند که :

چگونه بالا بردن رنکینک گوگل؟
چگونه در صفحه اول جستجوی گوگل قرار بگیرید؟
چگونه میتوان یک سایت را در صفحه نخست گوگل ثبت نمود ؟
چگونه میتوان رتبه یک وب سایت را نسبت به رقبا در صفحه اول موتور جستجوی google افزایش داد؟
چکونه میتوان یک کلمه کلیدی و یا یک وب سایت را در صفحه نخست google حفظ نمود ؟
چگونه در صفحه اول جستجوی گوگل قرار بگیرید؟
چگونه سئو سایت در گوگل را انجام دهیم؟
چگونه افزایش رتبه در گوگل مپ داشته باشیم؟
چگونگی خرید صفحه اول گوگل و یا رسیدن به رتبه های برتر؟
روش و سیستم های افزایش ورودی گوگل و جستجوی گوگل چیست؟
چگونه در صفحه اول جستجوی گوگل قرار بگیریم؟
چگونه رتبه در گوگل را افزایش دهیم و بهترین روش گرفتن ورودی گوگل و بالا بردن رتبه سئو سایت چیست؟

در ادامه قصد داریم به نکات اصلی در جهت بهبود رتبه سایت در صفحه نخست گوگل و همچنین افزایش رتبه سایت در این موتور جست و جو گر پر طرفدار در ایران بپردازیم.


چگونه در صفحه اول جستجوی گوگل قرار بگیرید؟

برای این که بتوانید یک کسب و کار را به صفحه نخست برسانید میبایست نکات اصلی زیر را در وب سایت خود رعایت نمایید تا هم در بین کسب و کارهای برتر موتورهای جستجوگر قرار بگیرید و هم بتوانید با سرچ روزانه و ماهیانه کاربران و مشتریان احتمالی افزایش بازدید وب سایت و افزایش فروش (Improve your Site's Ranking) را داشته باشید.

 

ارتقا رتبه سایت در گوگل با طراحی کاربر پسند وب سایت

از اولین نکاتی که میتوان در مرحله شروع افزایش ورودی وب سایت در نظر گرفت این است که سایت شما متناسب با روانشناسی کاربر طراحی شده باشد.
وب سایت شما اگر در موبایل و کامپیوتر به خوبی طراحی شده باشد و کاربر بتواند به راحتی به نیازی که دارد و با آن سایت شما را پیدا نموده است دست یابد هم میتواند مطالب وب سایت شما را به خوبی بخواند و هم می تواند صفحه شما را به خوبی برای دوستان و نزدیکان خود ارسال نماید.

 

افزایش seo سایت با استفاده از کیورد در تایتل وب سایت

به علت این که اصلی ترین و اولین مرحله ورودی به وب سایت شما تایتل و عنوان سایت شما میباشد رعایت نگارشی و استفاده درست از کلمات کلیدی در تایتل و تگ عنوان سایت شما باعث خواهد شد که کاربر اعتماد بهتری به وب سایت شما نماید و در بین نتایج ثبت شده در گوگل بر روی سایت شما کلیک نماید و از اطلاعات شما استفاده نماید.

 

افزایش اعتبار سایت با هدربندی و هدر نویسی درست

استفاده درست از سرفصل و هدربندی ها در محتوای وب سایت شما میتواند خوانایی را برای کاربران افزایش دهد و همین امر باعث می گردد که کاربران نه تنها محتوای شما را به خوبی مطالعه نمایند بلکه بر روی محتواهای دیگر وب سایت شما نیز کلیک نمایند. هر چقدر که کاربران زمان بیشتری را بعد از ورود به وب سایت در صفحه شما سپری نمایند درصد افزایش رتبه وب سایت شما در موتور جستجوگر گوگل افزایش می یابد.

 

افزایش رتبه وب سایت در جستجوی گوگل با تولید محتوای غنی و یونیک

استفاده از محتوای دست اول و نوشته شده توسط شما و رعایت کلیه اصول نگارشی در آن می تواند سرعت افزایش رتبه کلمات کلیدی شما را در گوگل افزایش دهد. توجه به این نکته بسیار حائز اهمیت است که از محتوای کپی در وب سایت خود استفاده ننمایید زیرا همین امر باعث کاهش رتبه وب سایت در موتورهای جست و جو گر می گردد.

 

افزایش رتبه در گوگل با استفاده از تصاویر مناسب

تصاویری که در سایت شما استفاده می کنید نشان دهنده شخصیت ، اصل بودن ، کیفیت و هویت برند شما می باشد. بنابراین هر چه قدر که از تصاویر جدید و سایز مناسب در گوگل استفاده نمایید ( این نکته را در نظر بگیرید که تصاویر شما باید در همان سایز مورد نظر باشد ) شانس حضور شما در قسمت تصاویر موتورهای جستجوگر افزایش می یابد و با جست و جوی کاربران در قسمت تصاویر وب سایت با سایت شما مواجه خواهند شد و به سایت شما مراجعه می نمایند. رعایت استفاده از alt در تصاویر نیز میتواند شانس حضور شما را به صورت چشمگیری افزایش دهد.

 

افزایش ورودی های گوگل با اصلاح لینک های شکسته

فرض کنید که کاربر از موتورهای جست و جو گر وارد وب سایت شما می شود و با صفحه " صفحه شما یافت نشد " یا ارور 404 مواجه میشود همین امر باعث میشود که کاربر سریعا صفحه شما را ترک نماید و این مورد در کاهش ریت وب سایت شما تاثیرگذار است با مدیریت لینک های شکسته خود به افزایش رتبه وب سایت خود در گوگل کمک نمایید.

 

بالا بردن بازدید وب سایت در گوگل با بهینه سازی url ها

توجه به این نکته که هر کدام از صفحات شما در قسمت URL به چه صورت فراخوانی میشوند و هر کدام از صفحات شما در چه رده ای از عمق وب سایت شما قرار میگیرند نیز در رتبه بندی وب سایت شما تاثیر بسزایی دارد . سعی کنید کلمات مهم وب سایت خود را برای عمق های بالاتر در نظر بگیرید و کلمات و صفحات کم اهمیت را در رده های پایینی وب سایت خود قراردهید . فرمت URL شما نیز باید شامل کلمات کلیدی باشد و استفاده از کارکترهای ناخوانا و کاراکترهای غیر از حروف – و اعداد پرهیز کنید.

 

افزایش رتبه سایت در گوگل با ارتقا هاست معتبر و SSL

تهیه هاست و فضای مناسب برای وب سایت باعث میگردد که دسترسی کاربر به اطلاعات شما سریعتر اتفاق افتاده و مطالب شما همیشه در دسترس کاربران و خزنده های گوگل باشد. قطعی فضای وب سایت شما برابر است با کاهش رتبه و از دست دادن ریت وب سایت در صفحه نخست گوگل. استفاده از لایه امنیتی SSL برای وب سایت نیز با توجه به نظرات مدیران موتورهای جستجوی مثل GOOGLE از رتبه بندی بالاتری نسب به سایت های بدون SSL برخوردار خواهد بود.

 

بالا بردن سئو سایت با لینک های داخلی

استفاده درست از لینک های داخلی برای وب سایت و به کارگیری مناسب انکرتکست ها در وب سایت باعث معرفی صفحات تازه و مهم وب سایت شما میشود و همین امر باعث افزایش ورودی مخاطبان از صفحات ثبت شده در سرچ گوگل و افزایش بازدهی صفحات دیگر وب سایت شما میگردد.

 

بالا بردن سایت در سرچ گوگل با شبکه های اجتماعی

موتورهای جستجوگر  به لینک هایی که در شبکه های اجتماعی برای وب سایت خود اشتراک گذاری می کنید اهمیت بالایی میدهند هر چند از نظر تکنیکی این لینک ها به صورت نوفالو هستند ولی همین که این سری صفحات در موتورهای جستجوگر ایندکس میشوند باعث ارسال مخاطب و ثبت بک لینک برای وب سایت شما می گردد

 

ثبت سایت در موتورهای جستجو با سایت مپ و فایل روبوت

2 صفحه مهم در وب سایت شما صفحه سایت مپ یا نقشه وب سایت و صفحه روبوت robots.txt می باشد . این فایل ها باعث میگردد که خزنده های موتورهای جستجوگر  صفحات غیرضروری وب سایت شما را شناسایی نکند و فقط صفحات رای که قسط دارید در گوگل به ثبت برسد را برای موتورهای جست و جو گر و کاربر در معرض دید قرار دهید.

 

بالا بردن بازدید سایت با ادیت کدهای وب سایت

سایتی که از نظر اصول برنامه نویسی دارای کد های باز و یا به عبارتی دیگر به صورت شلخته وار نوشته شده است از نظر خزنده های گوگل نسبت به سایت های با کدهای تمیز با رتبه پایین تری در نظر گرفته میشود هر چه قدر که استاندارد برنامه نویسی شما مطابق با استاندارد های جدید گوگل و دیگر موتورهای جست و جو گر باشد شانس بهبود وضعیت رتبه وب سایت شما افزایش خواهد رفت.

 

بهبود رتبه سایت در گوگل با رعایت الگوریتم های سئو

با توجه به سایت mozcast گوگل به صورت هفتگی ، روزانه و یا ماهیانه اقدام به روز رسانی الگوریتم های مطرح خود می نماید پس هر چه قدر که وب سایت شما مطابق با این الگوریتم ها مخصوصا الگوریتم های متن محور سازگار تر باشد امکان افزایش رتبه شما برای کلمات کلیدی های مختلف افزایش خواهد یافت.

 

بالا بردن ورودی گوگل با مدیریت لینک های خارجی

همین طور که استفاده از لینک های داخلی برای وب سایت میتواند باعث افزایش رتبه کلمات کلیدی گردد استفاده از لینک های خارجی نیز میتواند بر روی کیفیت مقالات وب سایت شما و افزایش اعتبار آن تاثیر گذار باشد. بهتر است علاوه بر لینک های داخلی به سایت های منابع متناسب با کسب و کار خود نیز لینک دهید تا با شناسایی خزنده های گوگل افزایش رتبه بهتری نسبت به رقبای خود داشته باشید.

 

بهبود رتبه وب سایت با بهینه سازی سرعت لود سایت

خودتان را جای کاربر وب سایت بگذارید، هر چه قدر سایت شما سریعتر برای کاربر لود شود کاربر تمایل بیشتری برای بازدید دیگر صفحات شما خواهد داشت و همین امر یک امیتاز مثبت در رتبه گیری در گوگل برای شما محسوب می گردد. بهتر است برای این امر با یک مشاور سئو و یا یک تیم سئو تخصصی مشورت نمایید.

 

افزایش بازدید جستجوی گوگل با رعایت CANONICAL TAG و REDIRECT URL

ممکن است محتوای شما به صورت چندگانه در وب سایت دیده شود و این امر به خاطر شرایط کدنویسی وب سایت شما و یا تمپلیت سایت شما می باشد یک تیم فنی سئو باید بتواند به خوبی این صفحات را با تگ canonical و یا در صورت عدم نیاز به صفحات اولیه با ریدایرکت های 301 و 302 اقدام به هدایت صفحات نماید . این امر باعث میشود که شما بازدید کنندگان خود را به خوبی به صفحات مورد نظر هدایت نمایید و هیچ یک از مخاطبین خود را از دست ندهید.

 

استفاده از متاهای سئو در بالا بردن صفحه در گوگل

تگ توضیحات یا همان دسکریپشن و در طرفی دیگر تگ کلمات کلیدی باعث میشود که خزنده های گوگل موضوعیت کلی وب سایت شما را درک نمایند هر چند که دیگر تک کلمات کلیدی برای موتورهای جستجوگر  تاثیری بسزایی ندارد ولی در صورتی که در سایت شما این نوع تگ تعریف شده باشد میتواند امتیاز خنثی را برای شما کسب نماید که از نبود آن بهتر است.

 

نکات کلی و تاثیر گذار در ارتقا رتبه وب سایت در گوگل

در ادامه به برخی از حالت های روانشناسی در جهت افزایش امکان ثبت وب سایت در نتایج برتر گوگل اشاره خواهیم کرد.


• سایت شما دارای نویسنده مطرح باشد
• سایت شما دارای قسمت نظرات کاربران باشد
• سایت شما امکان اشتراک گذاری داشته باشد
• سایت دارای امکان چاپ ، ایمیل ، پی دی اف و تاریخ نشر و کتگوری و برچسب باشد
• سایت در سرویس های محلی گوگل LOCAL SEO قابلیت نمایش داشته باشد
• از صفحات در دسترس درباره ما و تماس با ما برای کاربران غافل نشوید.

 

 

 

 

مشاهده تعرفه های بهبود سایت در گوگل

همین امروز پکیج بهینه سازی خود را انتخاب نمایید و تجارت آنلاین خود را شروع کنید

شماره تماس

021-28427437

ایمیل SEO Masters

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

شماره موبایل

09374660060